Gizlilik ve Uyarılar

Dogalvucutgelisirme.com sitesindeki her ziyaretçi aşağıda yazanları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

DogalVucutGelisirme.com web sitesinin hatasız ve güncelleştirilmiş bilgiler içermesi için büyük çaba gösterilmiş ve gösterilmeye devam edilecektir. DogalVucutGelisirme.com web sitesinde yer alan her türlü medikal bilgi, yorum ve öneriler, güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Buna rağmen, buradaki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermemekteyiz. DogalVucutGelisirme.com web sitesinde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler tamamen kişileri bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde kişinin doktorundan bağımsız teşhis ve tedaviye yönlendirilmesi anlamına gelmemektedir. Bütün kullanıcılar, bu sitenin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler. Bu sitenin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

DogalVucutGelisirme.com web sitesi ile içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Site içerisinde de muhtelif yerlerde hatırlatıldığı üzere, hiçbir şekilde kendi başına tedavi yöntemleri uygulanmamalı, mutlaka uzman doktor görüşü doğrultusunda hareket edilmelidir. Sitemizdeki DogalVucutGelisirme.com yazılarının izinsiz olarak herhangi bir biçimde kopyalanması, nakledilmesi veya diğer kullanımları kesinlikle yasaktır. Sitedeki yazarlara ait bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümlerine ve DogalVucutGelisirme.com’un iznine bağlıdır.

Bahsedilen yasal hakların çiğnenmesi durumunda Telif Hakları Yasası uyarınca emsal davaları da olan 6 ay ila 2 yıl arası hapis cezası ve maddi tazminat davası açma hakkımız saklıdır.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

DİKKAT! DogalVucutGelisirme.com web sitesi olarak, örneğin bir diyet yazısında az ve sık sık yemek, tam tahıllıları yemek veya basit karbonhidrat tüketmek gibi ifade ve tavsiyelere yer verilebilirken, bir başka yazımızda size doğal yağlı öğünlerden günde üç kere yemenin yetebileceğini ifade edebiliriz. Tüm bunlarla birlikte, egzersiz durumu diyetlerin yeniden ele alınması gerektirir yahut bir hastalık durumu. Sitemizde, yüzeysel bakıldığında birbiriyle çelişirmiş gibi görünen farklı yazılar olabilir. Biz DogalVucutGelisirme.com olarak bir yazının kendi içinde tutarlı olmasını ve bilimsel olarak dikkate alınabilmesini baz almaktayız. Bu durumda da yayımladığımız yazılar birbiriyle çelişmemektedir ve okuyucu yazıları dikkatli okuduğu takdirde doğru ve bilimsel yorumlamayla sonuca ulaşabilecektir.

0 yorum :

Yorum Gönder

 

E-Posta Aboneliği

Bize Ulaşın

dogalvucutgelistirme@gmail.com

Ekibimiz

YUKARI